کدام کشور کمترین هزینه را برای تحصیل نیاز دارد؟

باور کنید یا نه هنوز هم تحصیل بدون هیچ هزینه ای در دانشگاه های خارجی قابل انجام است، هنوز هم وجود دارند دانشگاه هایی در اروپا که هزینه آموزش در آن ها بسیار پایین هست و یا مبلغی از این بابت از دانشجو نمی گیرند.

*نروژ

نروژ کشوری است که همچنان تحصیل در آن برای دانشجویان خارجی( بیرون از اتحادیه اروپا) و بومی رایگان است، هر چند از منظر رشته های تحصیلی شاید محدودیت هایی را شامل شود در هر صورت این کشور به عنوان کشوری با سطح بالای کیفیت زندگی و طبیعتی بی نظیر شناخته می شود.

دومین دلیل مناسب برای تحصیل در نروژ این است که شما امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور را در تمامی سطوح تحصیلی دارید. دقت کنید که در این مطلب هزینه تحصیل را مورد بررسی قرار دادیم و شما هزینه های زندگی خود در نروژ را که به طور میانگین می تواند در حدود ۱۷ هزار دلار آمریکا باشد می بایست مد نظر قرار دهید.

Scuola Normale Superiore di Pisa و Scuola Superiore Sant’ Anna دو دانشگاه ایتالیایی  هستند که کمترین هزینه را برای تحصیل در این کشور بدان نیاز دارید.

به این دلیل که هزینه ای بابت tuition fee یا تحصیل نخواهند گرفت و دانشگاه تمام هزینه های دانشجو را از جمله مواردی که مربوط به زندگی می شود را از شما پشتیبانی خواهد کرد.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *