وضعیت خود را از نظر دولت کانادا به صورت آنلاین بسنجید

سلام و وقت بخیر خدمت شما مخاطبان گرامی وب سایت مهاجرتی روادید، امیدواریم حالتان خوب باشد، امروز بنا داریم یک صفحه از وب سایت cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp که وابسته به دولت کانادا می باشد را به شما معرفی نماییم که در آن سوالاتی از شما در خصوص وضعیت فعلیتان پرسیده خواهد شد و در نهایت بعد از ثبت آن ها، به شما اعلام خواهد گردید که آیا شرایط مناسب رو و امکان مهاجرت به کانادا را دارید یا نیاز است تا وضعیت فعلی خود را منطبق با شرایط بسازید.

هر چند در توضیح این وب سایت آمده است که قبولی و یا رد صلاحیت در این سامانه قطعی نیست و دلیل محکمی نخواهد بود که بتوان بر اساس آن برنامه ریزی کرد، در عین حال با توجه به اینکه این ابزار از سایت cic.gc.ca کانادا می باشد مطمئنا از خیلی سایت های مدعی در وب فارسی که شرایط شما را بررسی خواهند کرد قابل اعتماد تر است.

برای استفاده از این سیستم بر روی لینک کلیک نمایید.

به امید دنیایی بدون مرز  🙂

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *