با ویزای سرمایه گذاری(investment) در کشور استرالیا آشنا شوید

ویزای ایجاد اشتغال، از جمله برنامه های سپرده گذاری(investment) در کشور پهناور استرالیا می باشد. این روادید ویزایی ۴ ساله و موقت است که در صورت انجام همگی تعهدات به روادیدِ دایم نیز تبدیل خواهد شد.

برای مبادرت برای اخذ این روادید درخواست کننده بایستی در آغاز از یک کدام از استانهای استرالیا مبادرت کند و آن گاه تائیدیه دولت استرالیا را اخذ کند.این روادید مطلوب افرادیست که تصمیم به ساخت تجارت و سپرده گذاری در استرالیا را در سر می پروانند. این گونه روادید به شما این اجازه را می‌دهد تا همسر و فرزندان خویش را هم در پرونده وارد نمائید.

گرچه این روادید  ۴ ساله است ولی در صورت عدم بضاعت و توان در اجرای تعهدات و نیاز برای داشتن وقت بیشتر، برای ۲ سال دیگر هم قابل تمدید است.

ملزومات:
درصورت اخذ این روادید شخص درخواست کننده متعهد می گردد تا در همان استان، تا اخذ روادیدِ دایم زندگی و کار کند. همینطور شخص درخواست کننده می بایست تجارت خویش را در استان ذکر شده راه بیاندازد و در مدیریت آن حضور دائمی و پررنگ داشته باشد. دستکم پولی که شخص درخواست کننده می بایست همراه خویش به استرالیا برده و در آنجا سپرده گذاری کند مبلغ ۱ میلیارد تومان میباشد.

 

قابل ذکر است که درصورتیکه شخص درخواست کننده و همراهان بالای ۱۸ سال او نتوانند هنگام درخواست روادید، گواهی زبان  IELTS که هر مهارت آن دستکم ۴٫۵ باشد ارائه کند می بایست پولی را بعنوان هزینه زبان انگلیسی ( هنگام صادر شدن روادید ) بپردازد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *