چگونه بدون داشتن مدرک زبان در خارج تحصیل کنیم؟

حتما مطلع اید که مهم ترین قسمت برای اپلای دارا بودن معدل مناسب، نمره زبان قابل قبول و سطح علمی دانشگاهی که در آن درس خوانده اید می باشد.

اما سوالی که مطرح می شود این است آیا بدون داشتن مدرک زبان معتبر هم می شود در خارج از کشور تحصیل کرد؟

جواب : بلی است

تعدادی دانشگاه آن هم در رشته هایی خاص وجود دارند که مدرک زبان معتبر از دانشجو طلب نمی کنند فقط باید در جریان باشید که به محض ورود در آن کشور ممکن است یک الی دو ترم برای شما فقط دروس مرتبط با زبان گذاشته شود تا بعد بتوانید تحصیل خود را به صورت رسمی آغاز کنید.

کشورهایی مثل آمریکا، استرالیا و آلمان جزو آن دسته از کشورها هستند که دانشگاهایی در آن ها یافت می شود که امکان تحصیل بدون مدرک زبان در آن وجود دارد.

کورس های زبانی که برای دانشجویان گذاشته می شود بین ۹-۱۵ ماه زمان می برد.

در پایان پیشنهاد می کنیم حتما با دانشگاه مد نظر شخصا ارتباط بگیرید و از طریق تلفن، ایمیل و… نسبت به عدم نیاز یا الزامی بودن نیاز به مدرک زبان مطلع شوید.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *