برای نخستین بار فقط با امتیاز ۴۵۰ در express entry به کانادا مهاجرت کنید

این دوره از ۲ جهت تاریخ ساز شده‌است چون که اولا در‌این زمان ۳۶۶۴ نفر درخواست کننده مسافرت به کانادا موفق به دریافت دعوتنامه برای به کسب اقامت دایم کانادا گردیده اند . همچنین مهمتر از آن کاهش میزان امتیاز قبولی برنامه express entry به ۴۴۷ در بازه کنونی هست که نخستین بار است که امتیاز به زیر ۴۵۰ رسیده است .

این امتیاز از این جهت اهمیت حائز اهمیت است که شانس قبول شدن برای اشخاص زیادی که امتیازی در حدود ۴۲۰ تا ۴۵۰ را کسب کرده اند از این طریق میسر گردیده است . همچنین تعداد کثیری از افراد متقاضی ضمن داشتن آیلتس با نمره ۷ . ۵ به بالا و ارائه مدرک لیسانس و فوق لیسانس , صرفا به جهت سن بالای سی سال امتیازی میان ۴۲۰ تا ۴۵۰ داشته اند و دعوتنامه برای آن ها ارسال نشده است . البته با کاهش امتیاز قبولی به زیر ۴۵۰ این اشخاص با سنین در میان ۳۰ تا ۳۵ سال قابلیت و امکان قبولی در برنامه خواهند داشت .

مراحل ۴ دوره قبلی برنامه اکسپرس اینتری در سال ۲۰۱۷ بیان‌کننده این است که کانادا قصد ارتقا حجم قبولی مهاجران از روش برنامه نیروی تخخصی را در سر دارد. در هر زمان تعداد دعوتنامه ها افزایش داشته است و از زمان شروع سال ۲۰۱۷ که ۲۹۰۲ نفر موفق به دریافت دعوتنامه گردیده اند این تعداد به ۳۶۶۴ نفر رسیده است . در حالتی که این پروسه ادامه دار باشد احتمال قبولی بخش اعظمی از ایرانیان در افیانوس درخواست کنندگان ویزا که دارنده آیلتس ۷ . ۵ به بالا میباشند افزایش می یابد .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *