کدام کار دانشجویی در خارج مناسب من است؟

حتما شما هم شنیده اید که تعدادی از دانشجویان بعد از مهاجرت تحصیلی به کارهایی روی می آورند که غیر تخصصی است مثلا در رستوران و یا مکان هایی که جزو مشاغل سخت هستند کار می کنند.

اما از مهم ترین کارهای دانشجویی در خارج از کشور می توان به استاد “حل تمرین TA” و یا RA به عنوان “دستیار پژوهشی” اشاره کرد.

بررسی شغل دانشجویی به عنوان TA

در این سمت استاد دانشگاه شما انتظاراتی خواهد داشت که از جمله آن ها می توان به حل تمرین یا تصحیح برگه های امتحانی اشاره کرد.

 به طور کلی وظایفی که از شما به عنوان یک Teacher Assistant انتظار می رود موارد زیر هستند:

  • محیطی مثبت برای یادگیری ایجاد کنید
  • انگیزه مشارکت دانشجویان را افزایش دهید
  • شور و شوق خود را برای تدریس و کمک به آن ها نمایان کنید
  • نحوه تدریس و انتقال مطلب شما اهمیت زیادی دارد
  • افراد را به چالش بکشید
  • پاسخ به نیازها، نگرانی ها و نظرات یادگیری دانشجویان را مد نظر داشته باشید
  • هر از گاهی میزان یادگیری دانشجویان را ارزیابی کنید
  • خودتان را  قابل دسترس برای دانش جویان قرار دهید

بررسی شغل دانشجویی RA

هر استاد دانشگاه ممکن است پروژه ای را از دولت جهت تحقیق دریافت کرده باشد که برای به ثمر رساندن آن نیاز به دانشجوهایی مصمم و با روحیه تحقیقاتی بالا دارد. پس فرصت مناسبی است با اساتیدی که با آن ها ارتباط بهتری دارید در این زمینه مکاتبه کنید.

یک دانشجو که فاند RA را دریافت کرده است از منابع متعددی برای تحقیق استفاده می کند.اینترنت، نظرسنجی، اسناد حقوقی و سایر تحقیقاتی که تاکنون منتشر شده برای کمک به استادی که مسئول انجام تحقیقات است می تواند مفید واقع شود. لازم به ذکر است دستیاران پژوهشی(RA) بیشتر در علوم اجتماعی و آزمایشگاهی مورد نیاز می باشند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *