با چه تخصصی می توانم به استرالیا مهاجرت کنم؟

مطمئنا از راه های مهاجرت به استرالیا , دریافت اقامت استرالیا از بوسیله تخصص می‌باشد . دولت استرالیا همواره حق تقدم بالایی به مهاجرت از طریق کار را برای استرالیا در مدلهای متعدد ارائه کرده است . چه بسا دلیل این موضوع درصد کم و پایین نرخ بیکاری متخصصین , عدم استفاده از بودجه های دولتی و نبود نیروی حرفه ای کاری در استرالیا می‌باشد . برای غلبه به ایراد فقدان نیروی فعالیت حرفه ای , سازمان مهاجرت استرالیا آمار مهاجرین استرالیا را از روش تخصص و کار ارتقاء و سرعت اخذ اقامت استرالیا از این مسیر را به نحوه محسوسی به نفع متقاضیان افزایش داده است.

هرساله با معرفی لیست مشاغل معرفی شده توسط استرالیا و پباده سازی سیستم امتیاز بندی برای سفر به استرالیا این داستان به وقوع می پیوندد. هرچه امتیاز اشخاص فراتر باشد , سرعت اخذ روادید نیز افزایش می یابد.

درخواست کنندگان مهاجرت از این روش که نیاز به داشتن کارفرما نیز ندارد , می‌توانند از روش روادیدِ ۱۸۹ استرالیا , روادیدِ ۱۹۰ استرالیا یا این که روادیدِ ۴۸۹ استرالیا مبادرت کنند . این سه روش برای متقاضیانی است که در پی دریافت اقامت دایم استرالیا برای خویش و خانواده خویش باشند.

روادیدِ ۱۸۹

روادیدِ ۱۸۹ اقامت دایم استرالیا بوده و محدودیت محل زندگی ندارد . دست‌کم ۶۰ امتیاز برای مسافرت به استرالیا از روش ویزای ۱۸۹ ضروری میباشد . اگر که حرفه ی شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا SOL است امتیاز خویش را محاسبه نمایید . اگر که ۶۰ امتیاز دارید کافی است و می‌توانید مبادرت فرمایید .

روادیدِ ۱۹۰

اقامت دایم استرالیا بوده و صرفا ۲ سال اولیه محدودیت زندگی در ایالت معین شده را دارید . دستکم ۶۰ امتیاز برای مسافرت به استرالیا از روش روادیدِ  ۱۹۰ برای درخواست کننده اضطراری هست . با اعتنا به این که ایالت موردنظر هم ۵ امتیاز به شما کمک می کند , شما ۵۵ امتیاز دیگر نیاز دارید . در شرایطی‌که حرفه شما در لیست مشاغل معرفی شده استرالیا CSOL یاSOL است امتیاز خویش را برای این روادید محاسبه نمائید .

روادیدِ ۴۸۹ :

روادیدِ ۴۸۹ اقامت ۴ ساله ی استرالیا بوده در حالی که ۲ سال نخستین معاش خویش را می بایست در یکی‌از بخش های معین شده استانی باشید و دست کم یکسال شاغل در آن ناحیه باشید , ولی الزامی نیست در حرفه مشغول باشید.

نکات تکمیلی

روادیدِ ۱۸۹ استرالیا و روادیدِ ۱۹۰ استرالیا به اشخاصی تعلق میگیرد که مایلند از روش نیروی کار و مهارت و به همراه خانواده به استرالیا مسافرت کرده و با دریافت اقامت دایم استرالیا , در‌این مرزوبوم زندگی, کارو علم آموزی نمایند . با اخذ روادیدِ اقامت دایم استرالیا , فرد از مزایای دیگر استرالیا ( طرح معالجه ملی ) بهره مند می گردذ . همینطور میتوانند با کسب یک سری شرایط , درخواست شهروندی استرالیا بدهند .

روادیدِ ۴۸۹ , برای افرادی است که از روش دو روادیدِ فوق امتیاز مورد نیاز را به دست نیاورده اند. در روادیدِ ۴۸۹ , دولت استرالیا یک روادیدِ موقت ۴ ساله به درخواست کننده اعطا میکند که برای تبدیل آن به اقامت دایم , شخص بایستی طبق تعهدش , دوران ۲ سال در استان کم جمعیت و مشخصی معاش نماید و ۱ سال از این زمان را به طور تمام وقت در آنجا فعالیت نماید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *