۷ تکنیک کلیدی برای رسیدن به دانشگاه ایده‌آل خود که باید بدانید-بخش دوم

در مقاله قبلی ۳ تکنیک را با هم بررسی کردیم که می بایست در زمان اپلای مد نظر قراردهید، هم اکنون چهار مورد دیگر را با هم بررسی خواهیم کرد.

۴. برای آزمون های استاندارد بی نهایت تلاش کنید. اگر نیاز است دوباره آن ها را بگذرانید.

گرچه برای قبول شدن داشتن نمره های خوب در آزمون های استاندارد به تنهایی کافی نیستند، اما این نمرات می­توانند برای جهت بخشیدن به معیارهای پذیرش به نفع شما موثر باشند. به خاطر داشته باشید،

در صورتی که شما برنامه مطالعاتی خوبی داشته باشید به سادگی می­توانید آزمون های استاندارد را شکست دهید.

برخلاف فعالیت های طول دوره تحصیلی و امتحانات دانشگاه، آزمون های استاندارد معیاری برای سنجش استعداد افراد نیست بلکه به میزان آشنایی شما با این آزمون ها بستگی دارد. در این جا می­توانید به تمرین آمادگی آزمون GMAT بپردازید.

  1. از معیارهای ارزشی دانشگاه مورد نظر آگاهی داشته باشید.

هر دانشگاهی مجموعه ای ارزش ها و منش های اخلاقی خود را داراست و معمولا مسئولان پذیرش به دنبال آنند تا با بررسی ویژگی های شخصیتی و ارزشی شما، میزان هم خوانی شما با دانشگاهشان را دریابند. البته برای انجام این کار راه های زیادی وجود دارد- می­توان به تحقیقات منتشر شده دانشگاه یا حتی صحبت های مشاوران پذیرش در محل رویدادهای مختلف توجه داشته باشید.

  1. از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرید.

مشاوره تحصیلی برای اپلای

آیا مقاله پذیرش خود را به درستی یادداشت کرده اید؟ آیا باید دوباره در آزمون GMATشرکت کنید. آیا CV (رزومه یا سابقه) شما غیر حرفه ای به نظر می رسد؟ اگر از این موارد مطمئن نیستید، از مشاور تحصیلی (ترجیحا آشنا به مهاجرت تحصیلی) خود بخواهید تا درخواست شما را بررسی کند. یک مشاور تحصیلی بر خلاف دوستان و خانواده، باید بتواند سطحی از پشتیبانی را برای فرد ارائه دهد که بسیار فراتر از تصحیح خطاهای درسی باشد. در عوض، آن ها به شما کمک می­کنند تا از کیفیت درخواست نامه خود اطمینان پیدا کنید.

  1. در مورد سوالات مصاحبه در «گوگل» جست و جو کنید.

متقاضیان دانشگاه و کار اغلب اوقات در تالارهای گفتمان اینترنتی درباره مصاحبه خود بلاگ می­کنند و یا به سوالات افراد پاسخ می­دهند، از این رو احتمال یافتن سوالات بالقوه مصاحبه بسیار بالا است. وقتی شما می­دانید چه چیزی را باید انتظار داشته باشید، می­توانید پاسخ های خود را تمرین کنید تا دیگر در روز مصاحبه با مواجه شدن با سوالات عجیب و مرموز غیر قابل انتظار، در فکر کردن و پاسخ دادن به آن ها عاجز نباشید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موسس وب سایت روادید

۴ سال پیش این وب سایت رو راه اندازی کردم و خوشحالم که تا الان طیف وسیعی رو‌ در زمینه مهاجرت تحصیلی آموزش دادم، آرمان من رسیدن به "دنیایی بدون مرز" هست که همه بتونند به تمام نقاط دنیا بدون محدودیت سفر کنند. مایه افتخار من هست که اطلاعاتم رو با شما مخاطبان عزیز به اشتراک می‌گذارم و منتظر نظرات سراسر امیدبخش شما هستم.

سایر پست ها

پاسخ برای “۷ تکنیک کلیدی برای رسیدن به دانشگاه ایده‌آل خود که باید بدانید-بخش دوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *